HLAVNÍ POSTAVY

Poručík Alexander Munro
Pozice: Velitel Hazard Teamu
Stručný profil: Poté co sám porazil Vorsotha, se Munro ukázal jako ostřílený vůdce. Po ztrátě poručíka Fostera byl Munro povýšen na stálého velitele Hazard Teamu. I když ho jeho sklony následovat instinkty často dostanou do potíží, definitivně ukázal, že dokáže svoji práci dokončit.

Praporčík Telsia Murphy
Pozice: Zástupce velitele Hazard Teamu
Stručný profil: Se svojí prudkou povahou se praporčík Murphy ukázala jako dobrý zástupce velitele. I když se její vztah s poručíkem Munroem léty prohloubil, praporčík Murphy nikdy nedovolí, aby se její city projevily v žáru bitvy. Ačkoli má kvalifikovaný výcvik v použití federální ostřelovací pušky, je více než ochotná zašpinit si ruce a pustit se do souboje na blízko s jakýmkoliv nepřítelem.

Praporčík Austin Chang
Pozice: Demoliční specialista Hazard Teamu
Stručný profil: Když Chang vstoupil do Hazard Teamu, byl flegmatický a často tichý. Jak se tým začal sbližovat, začal se i Chang svěřovat svým týmovým kolegům se svým životem a dovolil své osobnosti, aby vyšla z úkrytu. Changův drsný, někdy i hrubý postoj odpovídá jeho kvalifikaci demoličního experta.

Člen posádky Sydney Stockman
Pozice: Pilot
Stručný profil: PŘÍSTUP OMEZEN

Praporčík Chell
Pozice: Technik Hazard Teamu
Stručný profil: Během několika posledních let schopnosti praporčíka Chella značně vzrostly. I když nemá radost z nebezpečných misí, které musí někdy tým podstoupit, neustále dokazuje svoji cenu v jakémkoliv souboji. Chellova schopnost přizpůsobit se cizím systémům a zařízením je jednou z jeho silných stránek.

Praporčík Jack Franklin
Pozice: Specialista na lodní systémy
Stručný profil: PŘÍSTUP OMEZEN

Praporčík Juliet Jurot
Pozice: Zdravotník Hazard Teamu
Stručný profil: Po ukončení studií medicíny na Vulkánu přijala Jurot velmi analytický přístup k lékařství. Jako zkušený polní zdravotník je Jurot ochotna směle obětovat svůj život, aby zachránila ostatní, protože pevně věří ve vulkánskou zásadu, že potřeby většiny převáží potřeby jedinců. Během mise v Delta kvadrantu si Jurot vytvořila blízké osobní spojení s Changem.

Poručík Jorge Gonzales
Pozice: Výzvědná a zpravodajská činnost
Stručný profil: PŘÍSTUP OMEZEN

Člen posádky Korban
Pozice: Těžké zbraně
Stručný profil: PŘÍSTUP OMEZEN

Martin Kovář,
Star Trek Games.CZ
Přidáno: 18.4.2003

Seznam všech článků týkajících se hry Star Trek: Elite Force 2 najdete zde.